Konusunda uzman tesisat ustalarımızla beyaz eşyalarınızı ve elektronik eşyalarınızı eski evinizden söküyor abmalajlıyor yeni evinizde eğer alt yapıları hazır durumdaysa alındığı gibi kullanıma hazır vaziyete getirttirilerek teslim edilir. 

Buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi televizyon müzik seti gibi her türlü eşyanızı siz elinizi bile sürmeden montajları firmamız tarafından yapılır. Sizede yeni evinizin yada ofisinizin keyfini sürmek kalır.

Tüm eşyalarınızı taşıma esnasında her türlü hasara karşı türüne uygun sıfır ambalaj, patpat ve kutularla özenle sarılarak yeni yerlerine ulaştırıyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalarınızı patpatlarla ve battaniyelerle çizilme ve kırılmalara karşı sarıyoruz, elektronik ve kırılacak mutfak eşyalarınızı da streçlerle köpüklerle karton kutulara yerleştiriyor ve taşımasını gerçekleştiriyoruz. 

 

Ofis fabrika fuar stand gibi kurumsal taşımacılık çözümlerinde de yanınızdayız. Egekent ile taşının işleriniz aksamasın, zamanın çok değerli olduğu günümüzde zamanında ve temiz bir hizmet için yanınızdayız. Banka, Tekstil, Atm, sinema tiyatro konser setlerinin taşınması için uzman kadro ve modern araçlarımızla size bir telefon kadar yakınız. Hemen ücretsiz ekpertiz ve fiyat teklifleri almak için bizi arayın.

Firmamız kurumsal taşımacılık sektörünün en köklü ve en yenilikçi şirketi olarak hak ettiğiniz hizmeti sunmaktadır. Eşya taşıma ciddi bir iştir ve biz işimizi ciddiye alıyoruz. Yıllardır yüzlerce kurumsal şirketin taşınmasını hatasız olarak gerçekleştirdik. Profesyonellerin tercihi Egekent Taşımacılık Hizmetleri.

Bünyemizde bulunan işinin ehli marangoz ustalarımız sayesinde mobilyalarınızı eski adresinden özenle söküp yeni yerlerinde yine aynı şekilde kullanıma hazır bir şekilde montajını yapıyoruz. Yatakodası gardrop oturma gurupları gibi her türlü eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Firmamız tüm Türkiye genelinde şehirlerarası evden eve nakliyat yapmaktadır. Kaliteli ve sorunsuz olarak eşyalarınızı evinizden alıp yeni adresine aldığımız gibi yerleştiriyoruz. Sizede yeni evinizin keyfini sürmek kalıyor. Artık Taşınmak kabus olmaktan çıkıyor. Egekent Nakliyat ile huzurlu güvenli kaliteli bir hizmet alırsınız. İşinde uzman elemanlarımız sizlere anahtar teslim bir taşıma garanti ediyor. 

Zamandan ve paradan kazanmak isteyen müşterilerimizin ilk ve değişmez tek adresi olarak size bir telefon kadar yakınız.

İyi Düşün, İyi Taşın

Evden eve nakliyat sektörünün lideri Egekent Nakliyat Geniş araç filosu, uzman eğitimli personeli yılların verdiği tecrübe ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle hizmet vermeye devam ediyor. Hakkınız olan kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Bizi tercih edin pişman olmayın.